Yorumlar

Yorumlar

Mahmut Doğan

Ayağıma vuran bel ağrısı nedeniyle gittiğim beyin ve sinir cerrahı ameliyata gerek görmediğinden fizik tedaviye yönlendirdi .20 seans fizik tedavisi aldım fakat hiç bir işe yaramadı. Araştırmalarım sonucunda algoloji bölümüne gitmem gerektiğine karar verdim. Çok doğru bir seçim yaparak İlhan hocamdan randevu aldım. İlk muayenede fiziksel muayene ile fıtıklari tespit etti. İletişimi, güven vermesi samimiyeti ve muhteşem kariyeri çok etkileyiciydi.Perkutan hidrodiskektomi adlı basınçlı suyla fıtık içini temizleme yöntemini benim için İlhan hocam uygun buldu.Operasyonun bittigi andan sonraki 2 saat sonraki ilk yürümeden itibaren bu dertten kurtuldugumu anladım. Yürümek bir yana oturmakta, yatmakta bile zorlanırken İlhan hocamın başarılı operasyon seçimi ve uygulaması ile bel fıtığı benim için 4 yıldır tarih oldu. Çok şükür ki sağlığıma kavuştum.İlhan hocam iyi ki bizlere şifa kaynağı oluyor.Bu durumdaki hastalar icin kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürlerimle..

Sabah Nur Dağtekin

Yaklaşık 15 senedir bel fıtığım vardı 2 doğum ve çalıştığım sektör koşullarından ötürü gittikçe ağrılı dönemler geçirmeye başlamıştım. Oturmak yatmak gibi dinlendirici herhangi pozisyon artık ağrılarımı dindirmiyordu. 3 kere fizik tedavi gördüm fakat her seferinde geçici ve kesin çözüm olmuyordu. Artık fıtıktan kesin olarak kurtulmak istiyordum fakat ameliyatın olumsuz etkilerinden de endişeleniyordum. İlhan Öztekin hocamı 5 senedir takip ediyordum perkütan hidrodiskektomi yöntemi aklıma çok yatıyordu. Kendisiyle görüşmek bu sene nasib oldu ve ilgisi alakası içten yaklaşımıyla süreç kolaylıkla oldu ve neticesinden de çok memnun kaldım. Benim gibi bu tarz ağrıları olan herkese bu yöntemi ve tabi ki İlhan Oztekin'i tavsiye ediyorum. Allah razı olsun sizden hocam, çok teşekkür ederim.

Osman Cengiz

Hocamla bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım, bel fıtığımdan çok acı çekiyordum. Hocamın yaptığı operasyondan sonra son derece memnunum. Bu ağrılarımın geçeceğine hiç inanmıyordum. Şuan çok sağlıklıyım ve hiç ağrım yok. Hocama çok teşekkür ediyorum. Bütün çevreme hocamı tavsiye ediyorum.

Zeynep Dündar

Doktorumuza nasıl ulaştınız?
Tavsiye üzerine ulaştım,
Doktorumuza hangi rahatsızlığınızdan dolayı başvurdunuz?
Belimdeki fıtıktan dolayı yürüyemiyordum.
Doktorumuz da gerçekleşen tedavi süreciniz hakkında değerlendirmeniz nedir?
Hocam ameliyatı dikişsiz, kendilerinin perkütan hidrodiskektomi dedikleri bir yöntemle yaptı. Ben ertesi gün hastaneden taburcu oldum. Ameliyattan bir ay sonra oğlum ben kıyıdayken sandaldan denize düştü. Ben koşarak denize atlayıp yüzüp onu kurtardım. Karaya çıktıktan sonra ameliyat geçirmiş olduğum aklıma geldi. Acaba bir şey oldu mu diye korktum ve hiç bir şey olmadığını görünce İlhan hocama duyduğum hayranlık ve şükran bir kez daha arttı.
Doktorumuz da en beğendiğiniz özellikler nelerdi?
Kendisi hem işinde titiz, detaycı, kuralcı ve bunlarla birlikte şefkatlidir. 
Ben ameliyattan sonra hocamın yüzündeki gülümseyişi, gülümserken gözlerinin kısılışını gördüğümde içim sımsıcak olmuştu. Sonrasında kendisine bütün sorularım için ulaşabildim ve cevap aldım. Sağolsun, ilgisi, şefkati çok iyiydi.
Doktorumuzu çevreniz de tavsiye eder misiniz?
Evet, daima.
Ben şu an ABD’ de yaşıyorum. Hocamı buradaki arkadaşlara bile tavsiye ediyorum.

Cem Giresunlu

Doktor ilhan beye tavsiye üzerine ulaştım. Ben uzak yol kaptanıyım şu anda İstanbul Boğazı'nda Kılavuz Kaptan olarak görev yapıyorum. Yıllardır tekrarlayan bel fıtığına bağlı bel ve sağ bacağıma vuran ağrılarım nedeni ile dr İlhan Öztekin Bey'e başvurdum son ağrılarım çok uzun sürdü işe gidemez durumda idim ve ilaç olsun Fizik Tedavi olsun sıkıntılarımın bitmesi hususunda yanıt vermediği için kendisi bana 15 seans akupunktur ve kuantum Işık tedavisi uyguladı bütün şikayetlerim geçti kendisine duacıyım iki yoldur hiçbir şikayetim yok Herkese tavsiye ederim Dr İlhan Bey'in beğendiğim mesleki özelliklerinden birisi de her şeyden önce Çok samimi sıcak kanlı açık sözlü olması uyguladığı tedavi de çok titiz ve ayrıntılı uygulama yapıyor halden anlayan Sıkıntılarım olduğu zaman aradığımda kendisine çok kolay ulaşabiliyorum ve çok yardımcı oluyor mesleğinde çok düzgün beyefendi bir insan. Değerli hocam İlhan Bey' i ayrıca sosyal medyadanda takip ediyorum Kendisi bilgi potansiyeli ile ülkemize yurt dışında çeşitli sağlık kongrelerinde temsil ediyor ve sunumlar yapıyor birçoğunuda okuma imkânına sahip oldum ülke insan olarak kendisi ile gurur duydum. Takip ettiğim kadarıyla alanında pek çok hekimide yetiştirmiş Ayrıca kendi ihtisas konusunda doktorlarının oluşturduğu derneğinde başkanı büyük bir memnuniyet ve güven içerisinde Sayın hocamızı samimiyetle tavsiye ederim günümüzde böyle değerli hocalarımızın olması beni ziyadesiyle mutlu ediyor .Çünkü sağlık sıkıntılarımız a çözüm buluyorlar

Vural Çimtay

İlhan Bey' sosyal medya sayesinde ulaştım. Boyun fıtığım vardı ve 7- 8 seans akupunktur tedavisi gördüm. Harika bir sonuç elde ettik. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Çok memnunum

Erkan Elmas

Bel fıtığı şikayetim vardı ve ameliyat korkum olduğundan dolayı araştırmalar yapıyordum. İlhan Bey'in perkütanhidrodiskektomi tedavisini gördüm. Randevu alıp kendisi ile görüştüm. Lokal anestezi kullanılacağını bilsem de ameliyat günü çok korkuyordum. İlhan Bey'in ve ameliyat ekibinin beni rahatlatması ile ameliyat başladı ve başarılı şekilde sonlandı. Aynı gün taburcu oldum. Dikiş vs olmadığından ağrı sızı veya hareket kısıtlanması ile karşılaşmadım. İlhan Bey'in bilgi ve tecrübesi, hastaya yaklaşımı, karar süreçlerinde maddi çıkarlarla değil bilimin ışığında hareket etmesi en beğendiğim özellikleriydi.Doktorumu çevreme tavsiye ettim.

Emir H..

Yıllarca süren ağrılarımdan kurtulmamı sağlayan değerli doktorum, Anlayışlı, güler yüzlü, her zaman ulaşabildiğim, tüm sorularıma bıkmadan cevap veren, çözüm sunan, güven veren muhteşem insan, Sizin gibi kıymetli bir doktorum olduğu için çok şanslıyım. Herşey için çok teşekkür ederim.

Değerli yorumlarınızı yazabilirsiniz.