Yorumlar

Yorumlar

Vural Çimtay

İlhan Bey' sosyal medya sayesinde ulaştım. Boyun fıtığım vardı ve 7- 8 seans akupunktur tedavisi gördüm. Harika bir sonuç elde ettik. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Çok memnunum

Erkan Elmas

Bel fıtığı şikayetim vardı ve ameliyat korkum olduğundan dolayı araştırmalar yapıyordum. İlhan Bey'in perkütanhidrodiskektomi tedavisini gördüm. Randevu alıp kendisi ile görüştüm. Lokal anestezi kullanılacağını bilsem de ameliyat günü çok korkuyordum. İlhan Bey'in ve ameliyat ekibinin beni rahatlatması ile ameliyat başladı ve başarılı şekilde sonlandı. Aynı gün taburcu oldum. Dikiş vs olmadığından ağrı sızı veya hareket kısıtlanması ile karşılaşmadım. İlhan Bey'in bilgi ve tecrübesi, hastaya yaklaşımı, karar süreçlerinde maddi çıkarlarla değil bilimin ışığında hareket etmesi en beğendiğim özellikleriydi.Doktorumu çevreme tavsiye ettim.

Emir H..

Yıllarca süren ağrılarımdan kurtulmamı sağlayan değerli doktorum, Anlayışlı, güler yüzlü, her zaman ulaşabildiğim, tüm sorularıma bıkmadan cevap veren, çözüm sunan, güven veren muhteşem insan, Sizin gibi kıymetli bir doktorum olduğu için çok şanslıyım. Herşey için çok teşekkür ederim.

Değerli yorumlarınızı yazabilirsiniz.